VYSOČINA HLEDÁ TALENT 2015 : Jihlava nás baví

„VYSOČINA HLEDÁ TALENT“

 

Šance pro začínající zpěváky nebo kapely odstartovat opravdovou kariéru v showbusinessu nikdy nebyla tak blízko. Díky projektu „Vysočina hledá talent“ se totiž spojily čtyři mediální a hudební společnosti a jejich spojení nabízí výhercům vskutku unikátní možnosti.

1981956_523032427809240_1379822709_n DSC_0464

 

Hlavním pořadatelem je jihlavská společnost CN-music s.r.o., která má bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních a kulturních akcí. Výherci zajistí vystoupení na hudebních festivalech a oficiální zastoupení.

Pod projektem je podepsaný i Autobus Recording, který výherci zajistí profesionální nahrání promo CD. Vítěz soutěže se ale může těšit také na hudební videoklip. Ten mu včetně námětu a režie zpracuje společnost SB Corporation. Hodně velkou třešničkou na výherním dortu je pak vysílání skladby na Hitrádiu Vysočina, které je posledním ze čtveřice pořadatelů.

 

Myšlenka spojit síly a možnosti uvedených společností a vůbec celý projekt se zrodil v hlavě Ondřeje Němce ze  společnosti CN-MUSIC s.r.o., který je znám také pod přezdívkou Plešoun. Ondro, pro koho je soutěž „Vysočina hledá talent“ určená?

Tak především všem začínajícím zpěvákům, ale i kapelám. Jedinými podmínkami jsou věk  minimálně 15 let a trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v Kraji Vysočina. Chceme totiž, aby soutěž opravdu zůstala regionální záležitostí.

V Loňském roce zvítězila kapela Like -It , jste s kapelou v kontaktu?

Ano jsme , kluci dostali nabídky na větších festivalech, ale i na dalších různých akcích a myslím si, že jsou spokojeni a koncerty už na letošní rok přibývají.

1655802_523032431142573_1247979536_o dsc_0323

 

Jak se mohou zájemci do soutěže přihlásit?

No tak stačilo do 20. ledna vyplnit přihlášku, kterou najdete na www.vysocinahledatalent.cz. Součástí přihlášky jsou dvě krátké hudební ukázky, to je ale na zmíněných webových stránkách popsáno.

 

Jak bude letos soutěž „Vysočina hledá talent“probíhat?

24. ledna  se uskuteční první výběrové kolo pro kapely a 25. ledna pro Jednotlivce, ale máme zde i duety.  Semifinále proběhne od  16:00 hod v KD TUNELL  v Jihlavě a moc se na to těším, bude to show na kterou se může přijít podívat úplně každý a užít si to s námi. V prvním kole bude  o postupu soutěžících ještě rozhodovat porota. Do finále ovšem už pošle talenty z Vysočiny hlasování veřejnosti na internetu,  které rozhodne  také o celkovém vítězi. Finálové kolo proběhne  28. února v Jihlavském Kulturním domě Tunell. Tam vyhlásíme výherce, kterého pošleme  do světa opravdového showbusinessu.

 

Kolik bylo přihlášek a jaké jsou v letošním ročníku ceny?

Přes dvěstě. Ceny pro výherce jsou podle mne  opravdu výjimečné a pro lidi, kteří touží prorazit na poli hudebního showbusinessu exkluzivní. Těším se na to a myslím, že si to užije celá Vysočina. Poslouchejte Hitrádio Vysočina nebo sledujte naše webové stránky a  budete u toho s námi.

LOGO CN-MUSIC  autob  DITvogu0njFjuvy0pjn3di9zBrtdiBsA  vysocina_logo

Kategorie: Články
Články
Jsme na FB!
Návštěvnost portálu
"Město Nás Baví"


Online: 185
Návštěvy celkem: 1184854
Cyklotipy
  • Cyklotip č. 15 – Čeřínek

  • Média